Gizlilik politikası

Özel Bilgiler

www.korhankoseoglu.com ana sitesi, herhangi bir üyelik gerektirmemektedir. Site içerisindeki yazılara veya videolara okuyucu mesajı yazabilmeniz için İsim ve E-Posta Adresi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler 3. parti kişi ya da firmalar ile kesinlikle paylaşılmamaktadır.

İletişim Formu

İletişim formu doldurulduğunda girilen bilgiler 3. parti kişi ya da firmalar ile paylaşılmayacak olup, bilgi güvenliğiniz açısından saklanmamaktadır.

Yasal Yükümlülükler

www.korhankoseoglu.com ziyaretçilerinin yorum gibi bir içerikte girdi yapabildikleri diğer alanlar, kullanıcılara yasal sorumluluklar yüklemektedir. Küfür, hakaret, tehdit, sataşma, aşağılama, kişi hak ve özgürlüklerine saygısız içeriğe sahip olan mesajlar, mesajı atan kullanıcıyı bağlamaktadır ; hiç bir şekilde www.korhankoseoglu.com editörleri veya yöneticileri sorumluluk kabul etmez. www.korhankoseoglu.com yönetimi, bu tür mesajları atılmasını engellemek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak yetkili kurumlar tarafından yapılabilecek yasal bilgi istekleri sonucunda, bizim de ilgili yazının sahibini tanımlayabilecek bazı bilgileri vermemiz gerekebilir. Kullanıcı, www.korhankoseoglu.com ’a mesaj yazarken tüm bu hususları kabul etmiş sayılır.

Diğer Detaylar

Sitedemizde ki yazılarda, başka sitelere bağlar (linkler) bulunmaktadır. www.korhankoseoglu.com bu harici sitelerin gizlilik politikaları ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.